kancelaria adwokacka warszawa, adwokat
> warszawa, radca prawny warszawa, rozwód warszawa,
>  podział majątku warszawa, alimenty warszawa
Polityka cookies
 

Zespół

Adwokat Andrzej Jastrzębski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, który ukończył w 1999 roku. Aplikację adwokacką odbył w Okręgowej Izbie Adwokackiej w Kielcach. Specjalizuje się w prawie rodzinnym, spadkowym, cywilnym, administracyjnym, prawie spółek handlowych oraz prawie spółdzielczym.

Numer telefonu: 0 691 591 933

Adwokat Michał Wrona

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, który ukończył w roku 2002. Ukończył Centrum Prawa Amerykańskiego przy Uniwersytecie Warszawskim. Aplikację adwokacką odbył w Okręgowej Izbie Adwokackiej w Kielcach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym, karnym, upadłościowym i naprawczym

Numer telefonu: 0 603 994 849

Z kancelarią na stałe współpracują:

Radca prawny Grzegorz Mazurek

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, doktorant w Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie SGH. Wiceprezes Krajowej Izby Odwoławczej przy Prezesie Urzędu Zamówień Publicznych w okresie XII 2007 - III 2009. Specjalizujący się przede wszystkim w prawie zamówień publicznych.

Radca prawny Piotr Trościańczyk

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizujący się w prawie spółek, kontraktach, nieruchomościach, postępowaniach sądowych, prawie telekomunikacyjnym i prawie mediów, prawie autorskim, prawie własności przemysłowej, prawie ubezpieczeń oraz prawie transportowym.

 
© MK2008